среда, 12 сентября 2012 г.

Вікторина від Тусовки
Хто автор? Який твір?”
1.       Назвіть головного героя казки «Фарбований лис» та її автора. (Іван Франко, лис Микита)
2.       Назвіть роман і його автора (українського письменника), в якому деякі розділи мають заголовками такі прислів’я: “Сон у руку”, “Наука не йде до бука”, “Козак – не без щастя, дівка не без долі”. (Панас Мирний – “Хіба ревуть воли як ясла повні?”)
3.       У якому літературному творі парубкові доводилось розгадувати таку загадку: сивого барана продати не продати, випити, закусити, солі купити та ще й цілого барана додому пригнати? (В українській народній казці “Мудра дівчина”)
4.       Визначте назву вірша та його автора, який  заявляє: “…Я буду крізь сльози сміятись, серед лиха співати пісні, без надії таки сподіватись, буду жити – геть, думи сумні!” (Леся Українка, “Contra spem spero”)
5.       У якій українській народній казці рибу в лісі збирали, бублики з груші трусили, а зайця з верші витягали? (В українській народній казці “Язиката Хвеська”)
6.       Був ледачим, а став працьовитим, був хортом, соколом, конем, карасем, перснем, пшоном, а став парубком гарним, та таким, що царівна в нього одразу закохалася, як побачила... У якому творі відбувалися такі дивовижні переміни? (Українська народна казка “Ох”)


Комментариев нет:

Отправить комментарий