пятница, 8 февраля 2013 г.

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2013

ЩОРОКУ ЗА ІНІЦІАТИВИ « МАЙКРОСОФТ УКРАЇНА» КОЖЕН ДРУГИЙ ВІВТОРОК ЛЮТОГО В УКРАЇНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ.

05. 02.2013 ВІДБУВСЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОН- ЛАЙН ВОСПИТАНИЕ « БЕЗПЕЧНИЙ ІНТЕРНЕТ» . ЗАПИС ДОСТУПНИЙ ЗА ПОСИЛАННЯМ  http: / / sdrv. MS/14OTvTc

Ресурсы и материалы по теме 

ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2010
В УКРАЇНІ З ЛЮТОГО 2009 МЛН.ТОНН СТАРТУВАЛА МАСШТАБНА АКЦІЯ « МІСЯЦЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ»
ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2011
9 ЛЮТОГО 2010 МЛН.ТОНН ПОНАД 200 БАТЬКІВ ШКОЛЯРІВ ДОВІДАЛИСЯ ПРО ТЕ, ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇХ ДІТЕЙ ВІД ЗАГРОЗ ЗДОРОВ ' Ю ТА ЖИТТЮ ЧЕРЕЗ НЕПРАВИЛЬНЕ ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТУ.
РІВЕНЬ ДІТЕЙ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ
У 2011 году у рамках програми Майкрософт « ПАРТНЕРСТВО В НАВЧАННІ» КАФЕДРОЮ ПРЕВЕНТИВНОЇ РОБОТИ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ ЮНЕСКО В УКРАЇНІ БУЛО ПРОВЕДЕНО ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ШИРОКОМАСШТАБНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ « РІВЕНЬ ОБІЗНАНОСТІ УКРАЇНЦІВ ЩОДО ПИТАНЬ БЕЗПЕКИ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ» . ДЕТАЛЬНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ ВПЕРШЕ БУЛО ПРОВЕДЕНО В УКРАЇНІ.
КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ ДЛЯ  ДІТЕЙ 7- 10 РОКІВ
ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЗНАННЯ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ, ВІДПОВІВШИ НА НАВЕДЕНІ НИЖЧЕ ЗАПИТАННЯ. ЗАПИТАННЯ, РОЗРОБЛЕНІ ДЛЯ ФУРШЕТА УЧНІВ 7–10 РОКІВ. Використовуйте браузер Internet Explorer
КОНТРОЛЬНІ ЗАПИТАННЯ ДЛЯ ФУРШЕТА ДІТЕЙ 11- 14 РОКІВ
ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЗНАННЯ З ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ, ВІДПОВІВШИ НА НАВЕДЕНІ НИЖЧЕ ЗАПИТАННЯ. ЗАПИТАННЯ, РОЗРОБЛЕНІ ДЛЯ ФУРШЕТА УЧНІВ 11–14 РОКІВ.

Комментариев нет:

Отправить комментарий